Tato aplikace byla vytvořena ke zvýšení informovanosti laické i odborné veterinární veřejnosti o problematice otrav u zvířat.

Pro laickou veřejnost tato aplikace obsahuje informace o tom, kam se obrátit a jak poskytnout první pomoc v případě, že se otráví zvíře. Dále obsahuje informace o látkách, které se běžně nacházejí v domácnostech a přírodě a jsou pro zvířata jedovaté.

Pro odbornou veřejnost pak aplikace po přihlášení do odborné sekce poskytuje informace o jednotlivých jedovatých látkách, včetně detailního popisu jejich účinků a možností léčby otrav.

 

Služba diskuzní fórum a možnost zasílání dotazů je určena pouze pro dotazy z oblasti toxikologie, tj. jedů a otrav. Neslouží jako obecná veterinární poradna a nezabývá se problémem výživy zvířat a vhodnosti různých potravin pro různé druhy.

Tato služba je provozována pouze v pracovní dny a neslouží k řešení akutních stavů.

Děkujeme za pochopení.

UPOZORNĚNÍ: V případě nedostupnosti na pevné lince v případě akutních potíží prosím volejte ve všední dny mezi 8-16h na mobilní číslo 604 798 399. Pokud se nedovoláte, zkuste to později znovu. Neakutní dotazy prosíme mailem - viz kontaktní formulář v Diskuzním fóru. Děkujeme za pochopení a přejeme všem, aby byli zdraví. Váš VETTOX tým.

 

Farmakovigilanční část

Toxikologická část

English version English version

Všechna práva vyhrazena © 2010-2024 Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
Designed by Nativa Enterprise, s.r.o.
Návštěvnost
» 2 Online » 5 Dnes
» 120 Včera » 481 Týden
» 2142 Měsíc » 12295 Rok
» 319651 Celkem