Tato aplikace byla vytvořena ke zvýšení informovanosti laické i odborné veterinární veřejnosti o problematice otrav u zvířat.

Pro laickou veřejnost tato aplikace obsahuje informace o tom, kam se obrátit a jak poskytnout první pomoc v případě, že se otráví zvíře. Dále obsahuje informace o látkách, které se běžně nacházejí v domácnostech a přírodě a jsou pro zvířata jedovaté.

Pro odbornou veřejnost pak aplikace po přihlášení do odborné sekce poskytuje informace o jednotlivých jedovatých látkách, včetně detailního popisu jejich účinků a možností léčby otrav.

 

Služba diskuzní fórum a možnost zasílání dotazů je určena pouze pro dotazy z oblasti toxikologie, tj. jedů a otrav. Neslouží jako obecná veterinární poradna a nezabývá se problémem výživy zvířat a vhodnosti různých potravin pro různé druhy.

Tato služba je provozována pouze v pracovní dny a neslouží k řešení akutních stavů.

Děkujeme za pochopení.

UPOZORNĚNÍ: Omlouváme se za komplikace. Momentálně probíhá úprava databáze a některé formuláře hlásí chybu při odesílání. Pokud si nejste jisti, že formulář či dotaz odešly, ověřte si to prosím na následujících telefonních číslech: Hlášení/dotaz o otravě na 541 562 779, hlášení nežádoucích účinků léčiv na 541 518 206. Děkujeme.

 

Farmakovigilanční část

Toxikologická část

English version English version

Všechna práva vyhrazena © 2010-2020 Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
Designed by Nativa Enterprise, s.r.o.
Návštěvnost
» 1 Online » 5 Dnes
» 123 Včera » 128 Týden
» 1672 Měsíc » 4544 Rok
» 197877 Celkem