Warning: Undefined variable $load_adverse_effect_report in /home/zurekl/ftp/www/vettox/include/page.top.php on line 36

 

Tato aplikace byla vytvořena ke zvýšení informovanosti laické i odborné veterinární veřejnosti o problematice otrav u zvířat.

Pro laickou veřejnost tato aplikace obsahuje informace o tom, kam se obrátit a jak poskytnout první pomoc v případě, že se otráví zvíře. Dále obsahuje informace o látkách, které se běžně nacházejí v domácnostech a přírodě a jsou pro zvířata jedovaté.

Pro odbornou veřejnost pak aplikace po přihlášení do odborné sekce poskytuje informace o jednotlivých jedovatých látkách, včetně detailního popisu jejich účinků a možností léčby otrav.

 

Služba diskuzní fórum a možnost zasílání dotazů je určena pouze pro dotazy z oblasti toxikologie, tj. jedů a otrav. Neslouží jako obecná veterinární poradna a nezabývá se problémem výživy zvířat a vhodnosti různých potravin pro různé druhy.

Tato služba je provozována pouze v pracovní dny a neslouží k řešení akutních stavů.

Děkujeme za pochopení.

UPOZORNĚNÍ: V případě nedostupnosti na pevné lince v případě akutních potíží prosím volejte ve všední dny mezi 8-16h na mobilní číslo 604 798 399. Pokud se nedovoláte, zkuste to později znovu. Neakutní dotazy prosíme mailem - viz kontaktní formulář v Diskuzním fóru. Děkujeme za pochopení a přejeme všem, aby byli zdraví. Váš VETTOX tým.

 

Farmakovigilanční část

Toxikologická část

English version English version

Všechna práva vyhrazena © 2010-2023 Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
Designed by Nativa Enterprise, s.r.o.
Návštěvnost
» 1 Online » 32 Dnes
» 76 Včera » 271 Týden
» 470 Měsíc » 25906 Rok
» 305674 Celkem

Warning: Undefined variable $obj_form in /home/zurekl/ftp/www/vettox/include/page.bottom.php on line 85

Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function AddJSBlock() on null in /home/zurekl/ftp/www/vettox/include/page.bottom.php:85 Stack trace: #0 /home/zurekl/ftp/www/vettox/index.php(39): require_once() #1 {main} thrown in /home/zurekl/ftp/www/vettox/include/page.bottom.php on line 85